Ehitustööd, Fassaaditööd, Katused, Katusetööd, Katuste ehitamine, Lamekatused, Lamekatuste eh
Aadress:Tehnika 2, Uuemõisa, 90401, Läänemaa
Reg.nr.:10879306
KMKR nr:EE100790249
Telefon: +372 4724780
+372 55670579 - Hooldejuht: Tõnis Pelapson
+372 5035569 - Projektijuht/karjäärid: Taavi Altmets
+372 56472680 - Tehnikajuht: Talis Gilden
+372 5165446 - Juhataja: Jürgen Jõelaan
+372 58589090 - Pärnu piirkonna teemeister: Kristo Toomsoo
+372 5515173 Projektijuht Indrek Rajamets
+372 57501199 - Objektijuht: Kerot Kull
+372 51961292 - Projektiassistent: Kristi Pill
+372 5210573 - Tööjuht: Janek Boitsov
Veebileht:https://www.lääneteed.ee
E-post: jyrgen@lteed.ee
talis@lteed.ee
indrek@lteed.ee
taavi@lteed.ee
tonis@yle.ee
kontor@lteed.ee
kristo@lteed.ee
kerot@lteed.ee
kristi.pill@lteed.ee
janek@lteed.ee


Ettevõtte "Lääne Teed OÜ" juriidiline informatsioon

Reg.nr.: 10879306
Juriidiline aadress: Lääne maakond, Haapsalu linn, Uuemõisa alevik, Tehnika tn 2, 90401
Registreerimise kuupäev: 26.07.2002
Staatus:Registrisse kantud
KMKR nr.:EE100790249
Tagasi